Siz keyfini sürün, onlara en iyi biz bakarız
Yetkili değil etkili servis hizmeti
Profesyonel hizmet kalitesi
Orjinal Parçalar
Mini'niz için mini servisi Bakımdan Geri Dönüşüme
Onların Ustasıyız
Orjinal Diagnos ile anında arıza tespiti
Zamanla araçlar değişir yollar değişir, Vizyonu kalitesi asla değişmez
 
VİZYON OTOMOTİV
 
 
Lütfen Tıklayınız...

Vizyon Oto 2010 yılında kurulmuş ve 2014 yılında kurumsal yapısını yenilemiş BMW, Land Rover ve Mini marka araçlar için tam servis ve bakım hizmetleri sunan bir otomotiv firmasıdır.

Vizyon Oto’nun tüm yönetim ekibi ve atölye çalışanları üç temel iş olan; mekanik, kaporta ve boya konusunda eğitimlidir. Tüm ekip bu yetkinliğe göre seçilmekte ve periyodik aralıklarla eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Bu tercih müşterilerine her zaman konuya vakıf kişilerle muhattap olma faydasını yaşatır. Esnek organizasyon yapısı ile efektif çözümler getirirken zamandan maximum tasarruf sağlar.

Bu özellikleri ile Vizyon Oto ile çalışmak müşterilerine şunları kazandırır:

 

Üretkenlik ve Kalite Artar:

Çünkü işler, küçük ve yetkili müfrezelerce hızla yapılır.

 

Bütçe Marjları düşer:

Çünkü yönetici kadro dahil, herkes bilfiil işin içindedir.

Bu durumda aynı kalitede işler, daha dar kadrolarca, daha verimli ve daha hızlı şekilde sonuçlandırılır. Bu iki temel kazanım, tüketici nezdinde yüksek müşteri memnuniyeti ve maksimum fayda algısını yaratır.

Amacımız, çağdaş yönetim anlayışımız, yüksek teknik donanımımız ve deneyimli servis ekibimizle hizmet kalitemizi yükseltmeye devam etmektir.

Vizyon Oto, 300m2 kapalı servis alanında, gerekli tüm son teknoloji arıza test ve tespit cihazları ile sadece bugünün değil gelecek altı yıl içinde üretilecek tüm BMW, MINI ve Land Rover marka araçların teknolojilerine hazırlıklıdır.

 
KURUMSAL  /  HİZMETLERİMİZ  /  ÜRÜNLER  /  REFERANSLAR  /  FOTOĞRAF GALERİSİ  /  İNSAN KAYNAKLARI  /  TALEP FORMU  /  BİZE ULAŞIN
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Site Haritası (html)     Site Haritası (xml)